Vše o půjčkách

Půjčka bez příjmu a registru

Půjčky bez potvrzení příjmu a registru budete hledat především u nebankovních společností. Velmi důležité je prostudovat si smlouvu, protože tento typ půjček je dnes k mání na internetu, na ulici či na reklamách finančních společností a jsou velmi dostupné. Dobré je zjistit si spokojenost klientů a dostupné informace o společnosti. U tohoto typu půjček často hrozí, že lidé nezvládají splácet, poté však dochází až ke konfiskaci majetku. Podle výše půjčky se také volí ručení, bývá to nejčastěji movitá neb nemovitá věc.

Oficiálním dokumentem je zástavní smlouva. Na potvrzení je potřeba pouze občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti a častá je i pravidelná kontrola osobních údajů typu trvalého bydliště a podobně.

Výhoda se skrývá v rychlém vyřízení i do 24 hodin, využívání peněz k jakýmkoliv účelům a u nižších částek není potřeba ručitele. Výše půjčky se může pohybovat od 20 000 do 10 000 000 korun. Tady je nutno ovšem ručit velkým majetkem. Příkladem uvedeme, že na půjčku 20 000 je roční úrok 36% což dělá 7200 korun.

V případě půjčky vyšší částky se úroky vyšplhají na 72 až 108 %.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Ostatní půjčky a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.