Vše o půjčkách

Půjčky na zástavu

Při půjčce na zástavu musíte popsat Vaši situaci a možnosti a kolik kde splácíte, aby mohla být nalezena ideální varianta, která pro Vás bude nejvýhodnější. Půjčky jsou nabízeny v kategoriích na zástavu s příjmem, zástavu bez příjmu a na zástavu – vyplácení exekucí a dluhů. Půjčky na zástavu nemovitosti se poskytují od 50 000 korun. Výhodou je rychlé vyřízení, splatnost od prvního měsíce po několik let. možnost konsolidace půjček, návrh a splátce a jejím řešení, pokud řádně splácíte můžete využít revolving a posouzení Vaší žádosti není zpoplatněno.

Pro vyřízení této půjčky potřebujete výpis z katastru nemovitostí, nabývací listiny k zástavě, foto nemovitosti, občanský průkaz, kopie živnostenského listu, výpis z obchodního rejstříku a další. O půjčku můžete žádat pomocí internetu, kde vyplníte jednoduchý a srozumitelný formulář.

Touto formou se můžete zbavit i exekuce nebo zástavy majetku. Některé společnosti Vám nabídnou i výhody neúčelového spotřebitelského úvěru a hypotéky. Pokud se chcete zbavit nepříjemných dluhů, je půjčka na zástavu ideální řešení.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Ostatní půjčky a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.