Vše o půjčkách

Půjčky ihned na ruku

Pro někoho může být náročné dokládat výši svého příjmu a proto využije půjčku na ruku. Aby Vám byla taková půjčka vůbec poskytnuta musíte ručit částí svého majetku nebo se zabezpečíte ručitelem. Vyřídit ji můžete na internetu vyplněním jednoduchého formuláře z pohodlí svého domova. Na druhý den Vám na dveře zaklepe kurýr a požadovanou částku Vám předá. Takový tip půjčky můžete využít v případě odstaveného účtu nebo pokud musíte platit exekuce. Faktem je, že půjčka u nebankovní společnosti je velké riziko, proto neočekávejte závratné sumy.

Obvyklá částka se pohybuje do výše 100 000 korun. Některé společnosti nabídnou sice větší půjčku, ale s tím stoupá pochopitelně i úrok. Při zřizování tohoto závazku Vám nikdo nenahlíží do registrů jako v bance a nemusíte dokládat své příjmy. Výhodou je bezúčelovost půjčky, což znamená, že ji můžete použít na cokoli od koupi věcí až po splácení jiných dluhů. Nevýhodou jsou rizika pro věřitele, proto logicky naskakují větší úroky.

Hmotná nouze může poskytnout každého z nás, pak jsou možnosti takových půjček dobrou a často i jedinou možností jak řešit problémy.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Půjčky ihned a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.